چگونه خرید کنم ؟

ورود یا ایجاد حساب کاربری
مشاهده محصولات و انتخاب
پرداخت هزینه & ارسال رایگان توسط ما

با هر مشکلی مواجه شدید با ما در تماس باشید. با تشکر!

ساعات کاری ما

شنبه تا چهارشنبه 9:00AM - 6:00PM
Sat - 9:00AM-15:00PM
پنجشنبه به صورت نیمه وقت !

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

کلاس زبان در غرب تهران

ما در کلاس زبان در غرب تهران پذیرای همه ی شما دانشجو های طالب تحصیل علوم و مهارت های زبان خارجه می باشیم. کلاس های ما به شکل مختلط برگزار می شود. واین از امتیازات خاص آن می باشد. ما با عمری سابقه در بین تمام موسسات زبان دارای نامی درخشان وبهره مند بودن از بهترین کارکنان و استاد ها در طول تمام سال دعوت از علاقه مندان به فراگیری زبان می نماید که در کلاس های مختلط ما حضور به هم رسانند و از آموزش زبان در موسسه ی ما به نهایت بهره و لذت ببرید.

واقعا رفتن به کلاس زبان آن هم مختلط آن هم در غرب تهران چقدر لذت بخش است.

شما برای فراگیری زبان خارجه به خصوص زبان انگلیسی علاوه بر داشتن استادی خوب و عالی وایده آل و همچنین احتیاج به رفتن به کلاس زبان، احتیاج به محیطی ایده آل وشناخت دوره  ی فراگیری زبان خود می باشید که ما برای همین امر در شهرک غرب تهران کلاس های آموزشی خود را  در شهرک غرب به شکل مختلط و با نظمی خاص وبسیار ایده آل و عالی برگزار کرده و از همه ی شما عزیزان طالب علم و کسب مهارت های فرا گیری زبان خارجه آن هم انگلیسی دعوت به عمل می آوریم در کلاس های ما حضور به هم رسانید وبا مصمم بودن خودتان برای فرا گیری زبان انگلیسی و بهره وری از کلاس های ما در شهرک غرب تهران که از شرایط عالی محیطی برای فراگیری زبان برای شما برخوردار است.  ما را خوشحال و سرشار از شور و شعف کرده. و برای ادامه مسیر خودمان به سمت آینده ای سر شار از موفقیت های ملی و اسلامی در دانش زبان خارجه شادمان بفرمایید.

کلاس زبان در غرب تهران

کلاس زبان انگلیسی در غرب تهران

در ترم های اول و دوم کلاس زبان در غرب تهران گرامر های پرکاربرد و فوق العاده پر اهمیت آن چنان ملکه ی ذهن شما خواهند شد که شما دانش گرامری لازم برای صحبت کردن به زبان انگلیسی را به خوبی خواهید داشت و در انتهای ترم به طور چشم گیری شاهد تحول خود در زبان انگلیسی خواهید بود. از ترم سوم علاوه بر ادامه ی روند ترم دو به طور تخصصی تری بر روی Speaking و Listening کار خواهد شد و همین طور کار بر روی مهارت Reading و لهجه ی American نیز از این ترم آغاز خواهد شد .

در ترم چهارم علاوه بر توجه مبسوط به سه مهارت دیگر زبانی، کار بر روی مهارت Writing با جدیت بالایی آغاز می شود. و زبان آموز دانش کافی برای نگارش هر دو بخش مهارت Writing در آزمون IELTS را بدست خواهد آورد. همچنین توانایی وی در این زمینه پاسخگوی نیاز های وی در زمینه های آکادمیک در طول دوران تحصیل نیز خواهد بود و در ادامه ی دوره، تثبیت و نهادینه سازی تمامی مهارت ها و تکنیک ها طوری صورت می گیرد که حداکثر دانش و تبحر لازم را برای زبان آموز به ارمغان خواهد آورد.

چرا شما به ما و موسسه ما کلاس زبان در غرب تهران اعتماد کنید!؟

1- کلاس های ما در ساختمان بسیار عالی از لحاظ دما واز لحاظ منظره ومیزان نور برگزار می شود و به شکل روزانه و هر روز خود ما آنها را چک کرده و مورد بازبینی وبررسی چند باره قرار داده که هیچ گونه مشکلی چه از لحاظ کلاس ها چه دیگر مسائل برای شما پیش نیاید.

2- ما از بهترین درس آموزان و استادان در کلاس های خود بهره برده و تضمین قبولی در آزمون تافل ویا آیلتس را به شما می دهیم. ما در کلاس زبان در غرب تهران تضمین کامل به شما می دهیم که از هر لحاظ بر گزینش استادان و زبان آموزان در موسسه ی ما نظارت می شود آن هم نظارتی با اوج وسواس.

ما از بهترین استادان و با بهترین شرایط آموزش متناسب با موسسه و آموزشکده ی خود با هدف رسیدن به اوج قله های کمال در زبان های خارجه به خصوص زبان انگلیسی و دیگرزبان ها بهره می بریم و مانند درختی که آن را باید آبیاری کرد، ما هم نیاز های کارکنان وبه خصوص استادان خود را جویا شده و قطعا بنا بر نیاز الزامی خود آنها را رفع کرده وبهترین شرایط را برای استادان و زبان آموزان خود جهت ارتقای سطح دانش زبان های خارجه فراهم کرده.

3- ما از لحاظ دریافت هزینه و قیمت کلاس ها همه گونه ملاحظه ی شما را کرده و آماده ی همه گونه همکاری و همراهی شما می باشیم که از لحاظ مادی کاملا متناسب با شرایط ما و شما باشد. به خصوص شما.

4- ما در نقطه ای ایده آل در تهران یعنی در شهرک غرب تهران ساکن می باشیم، شمارا دعوت می کنیم که به محل فعالیت ما یعنی کلاس مختلط زبان غرب تهران حضور به هم رسانید و شاهد ایده آل بودن ما ومکان ما برای فرا گیری زبان خودتان یا دیگر عزیزانتان باشید.

 

 

 

 

ویژگی های یک آکادمی زبان خوب

1- بهتر است آموزش ها سیستم محور باشد. اگر سیستم محور نباشد هر استادی با توجه به دانش خود مبحثی را یاد می دهد و این نوع تدریس می تواند
در دوره IELTS مشکل ساز شود.

2- کلاس زبان باید تعاملی باشد و به گونه ایی برگزار شود که دانش جویان احساس خستگی و کسلی نداشته باشند.کلاس زبان باید کاملا پویا باشد.

3-  کلاس زبان باید کاربردی باشد. اگر آموزش زبان به صورت تئوری باشد، در ذهن دانشجو زبان نمی ماند و ممکن است دانشجو را از

یادگیری زبان سرد کند. اما اگر آموزش کاملا کاربردی باشد، دانشجو دوره زبان تمایل بیشتری برای یادگیری زبان خواهد داشت.

4- در دوره های آموزش زبان بهتر است 3 مهارت به طور کامل یاد داده شود و تنها به یک مهارت نپردازد. یعنی باید مهارت گفتاری، نوشتاری و گرامر

به طور کامل تدریس شود.

سخن پایانی

فقط لازم است که شما در کلاس های ما یعنی کلاس مختلط زبان غرب تهران حضور به هم رسانید ودر عوض از فراگیری زبان و قبولی در آزمون تافل یا آیلتس مطمئن باشید.

Add a comment

کلاس خصوصی آیلتس در شهرک غرب

بسیاری از افراد در کلاس های عمومی به حداقل 15 نفر جمعیت ارتباط خوب و مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی برقرار نکرده و به دنبال کلاس خصوصی آیلتس در شهرک غرب هستند.

کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان ایده آل چه از نظر مکان، چه از نظر جو آموزشی، چه از نظر مدیریتی و چه از نظر استادان در سراسر کشور بی نظیر است.

 

معمولا تعداد جلسات کلاس های خصوصی بسیار بالاست و زبان آموزان نگران هزینه کلاس های خصوصی هستند؛ اما در کلاس خصوصی آیلتس در شهرک غرب سیستم استانداری در زمینه تعیین تعداد جلات مورد نیاز هر فرد با توجه به سطح تسلط وی مشخص می شود و یک جلسه کمتر و یا بیشتر از میزان مورد نیاز هر فرد تعیین نمی شود.

کلاس های ما هم به شکل جدا و هم مختلط برگزار می شود. کلاس های خصوصی آموزشگاه برای هریک از آزمون نهای تافل و آیلتس کاملا از یکدیگر مجزاست. از شرایط ایده آلی برای آنها که قصد سفر به کشور های خارجی را دارند برخوردار است.

ما در کلاس های خصوصی خود شما را با چهار مهارت مهم زبان انگلیسی آشنا و سپس مسلط کرده:

1- Reading

2- Writing

3- Speaking

4- Listening

اگر شما با کلاس رفتن قصد اشتغال و یا اشتغال زایی را دارید چه کار باید بکنید؟

امروزه علم زبان آن هم داشتن مدرک آن به خصوص دوره ی آیلتس زمینه ی بسیار خوبی برای ایجاد اشتغال و یا اشتغال زایی بالا است. ما با برگزاری کلاس های خصوصی آیلتس در شهرک غرب در محیطی ایده آل طوری به شما دوره ی زبان یا همان آیلتس را آموخته که شما بتوانید با آن برای خود بهترین اشتغال را ایجاد کرده و در بهترین شغل مشغول به کار شده که آن هم در حوزه ی پر در آمد زبان انگلیسی می باشد. ویا به حد اکثر برای خود و دیگران اشتغال زایی کنید.

اگر شما قصد رفتن به کلاس خصوصی زبان را دارید چه کار می کنید و کجا رجوع می کنید؟

شما برای رفتن به کلاس خصوصی زبان فقط کافی است که به ما رجوع کنید ما کلاس خصوصی آیلتس در شهرک غرب واقع هستیم. واز سراسر ایران، زبان آموز برای کلاس های خصوصی زبان آیلتس در شهرک غرب تهران که مکانی ایده آل برای زبان آموزی است آن هم با دوره ای پیشرفته تحت عنوان آیلتس ثبت نام می پذیرد.

Add a comment

آموزشگاه زبان در شهرک غرب

اگر ساکن منطقه شهرک غرب هستید، مطمئنا با یک گشت کوتاه در منطقه متوجه تعداد زیادی آموزشگاه زبان در شهرک غرب خواهید شد. اما چگونه کلاس زبان در غرب تهران بیابیم؟

اما در این روزهای کرونایی بهتر است تا به جای رفتن به خیابان ها و یافتن آموزشگاه زبان در شهرک غرب ، در اینترنت عبارت آموزشگاه زبان در شهرک غرب یا کلاس زبان در غرب تهران را سرچ کنید. مطمئنا تعداد زیادی نتیجه در صفحات مختلف خواهید یافت، اما کدامیک برای شما مناسب تر است؟

ingles

توجه به بخش های منوی سایت کلاس زبان در غرب تهران

تخصص آموزشگاه زبان

حتما ببینید که آموزشگاه در کدامیک از بخش ها و نیز آزمون های زبان انگلیسی تخصص دارد؟ آیا دوره تافل برگزار می کند یا دوره آیلتس؟ آیا دوره مقدماتی زبان دارد یا تخصصی کار می کند؟

تعیین سطح آنلاین

داشتن آزمون تعیین سطح آنلاین یکی از مهم ترین بخش های هر سایت آموزشگاه زبان محسوب می شود و زبان آموزان می توانند بدون درگیری و رفت و آمد به راحتی در آزمون شرکت کنند و تعیین سطح شوند.

در آکادمی زبان ایده آل تعیین سطح آنلاین در سه زمینه انجام می گیرد:

 برای دربافت مشاوره با همکاران ما در آکادمی زبان ایده آل تماس حاصل نمایید.

 

Add a comment

معرفی دوره تافل در شهرک غرب

تافل چیست؟

آزمون TOEFL یک تست استاندارد از مهارت زبان انگلیسی است که در سطح بین المللی شناخته می شود. این مورد توسط بسیاری از دانشگاه های انگلیسی زبان - در ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، و غیره - و همچنین برنامه های مختلف بزرگ (دانشگاه های معتبر فرانسه) با برنامه های انگلیسی زبان برای پذیرش دانشجویان بین المللی استفاده می شود.

بیش از 8،500 دانشگاه ، آژانس ها و موسسات دیگر در بیش از 130 کشور جهان آزمون TOEFL را می پذیرند. بیش از 27 میلیون نفر از زمان ایجاد آن در سال 1967 ، از جمله 1 میلیون نفر در سال 2011 ، آزمون TOEFL را پذیرفته اند ، هنوز هم ، بسیاری از دانشجویان باید درک بهتری از آنچه تافل دارند ، داشته باشند.

این تست توانایی شما در درک ، نوشتن و صحبت به زبان انگلیسی را اندازه گیری می کند.

اینجا را کلیک کنید تا برای TOEFL آماده شوید.

تافل - ارائه

آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (آزمون TOEFL) به منظور ارزیابی مهارت های زبانی انگلیسی غیر بومی انگلیسی ارائه شده است. این آزمایش با گذشت زمان تکامل یافته است. امروزه رایج ترین شکل آن تست TOEFL iBT (تست مبتنی بر اینترنت) است که از طریق اینترنت اداره می شود. این آزمون شامل 4 بخش است: خواندن ، گوش دادن ، صحبت کردن و نوشتن ، که همیشه به همان ترتیب انجام می شوند.

تمام تمرینات TOEFL را به صورت رایگان در GlobalExam کشف کنید.

آزمون TOEFL iBT چیست؟

TOEFL test

آزمون تافل

زمان سنجی
بخش "خواندن TOEFL" بین 60 تا 100 دقیقه طول می کشد. این شامل 3 یا 5 تمرین است. تمرین اول 20 دقیقه طول می کشد. تمرین 2 و 3 و همچنین تمرین 4 و 5 با هم جمع شده و 40 دقیقه طول می کشد. (مطالعه بیشتر TOEFL را ببینید)

توجه: ETS ، شرکت مادر آزمون TOEFL ، این حق را برای شما حفظ می کند که 3 یا 5 تمرین را به شما ارائه دهد. در هر صورت ، فقط در 3 تمرین مشخص خواهید شد. اگر از شما خواسته شود 5 تمرین انجام دهید ، نمی دانید که در واقع کدام یک از آنها مشخص خواهد شد. ETS از این طریق تمرینات جدیدی را آزمایش می کند.

بخش "گوش دادن TOEFL" بین 60 تا 90 دقیقه طول می کشد. این معمولاً شامل 6 تمرین است اما ممکن است از شما خواسته شود 9 تمرین را در روز آزمون انجام دهید. هر تمرین حدود 10 دقیقه طول می کشد. بنابراین کل بخش یک ساعت (با 6 تمرین) یا یک ساعت و نیم (با 9 تمرین) دوام خواهد داشت. (به گوش دادن بیشتر TOEFL مراجعه کنید)

منبع: TOEFL: Introduction to the test – scoring and timing

 

Add a comment

ضرب المثل های انگلیسی-فارسی

بالا