چگونه خرید کنم ؟

ورود یا ایجاد حساب کاربری
مشاهده محصولات و انتخاب
پرداخت هزینه & ارسال رایگان توسط ما

با هر مشکلی مواجه شدید با ما در تماس باشید. با تشکر!

ساعات کاری ما

شنبه تا چهارشنبه 9:00AM - 6:00PM
Sat - 9:00AM-15:00PM
پنجشنبه به صورت نیمه وقت !

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

کلاس زبان در غرب تهران

ما در کلاس زبان در غرب تهران پذیرای همه ی شما دانشجو های طالب تحصیل علوم و مهارت های زبان خارجه می باشیم. کلاس های ما به شکل مختلط برگزار می شود. واین از امتیازات خاص آن می باشد. ما با عمری سابقه در بین تمام موسسات زبان دارای نامی درخشان وبهره مند بودن از بهترین کارکنان و استاد ها در طول تمام سال دعوت از علاقه مندان به فراگیری زبان می نماید که در کلاس های مختلط ما حضور به هم رسانند و از آموزش زبان در موسسه ی ما به نهایت بهره و لذت ببرید.

واقعا رفتن به کلاس زبان آن هم مختلط آن هم در غرب تهران چقدر لذت بخش است.

شما برای فراگیری زبان خارجه به خصوص زبان انگلیسی علاوه بر داشتن استادی خوب و عالی وایده آل و همچنین احتیاج به رفتن به کلاس زبان، احتیاج به محیطی ایده آل وشناخت دوره  ی فراگیری زبان خود می باشید که ما برای همین امر در شهرک غرب تهران کلاس های آموزشی خود را  در شهرک غرب به شکل مختلط و با نظمی خاص وبسیار ایده آل و عالی برگزار کرده و از همه ی شما عزیزان طالب علم و کسب مهارت های فرا گیری زبان خارجه آن هم انگلیسی دعوت به عمل می آوریم در کلاس های ما حضور به هم رسانید وبا مصمم بودن خودتان برای فرا گیری زبان انگلیسی و بهره وری از کلاس های ما در شهرک غرب تهران که از شرایط عالی محیطی برای فراگیری زبان برای شما برخوردار است.  ما را خوشحال و سرشار از شور و شعف کرده. و برای ادامه مسیر خودمان به سمت آینده ای سر شار از موفقیت های ملی و اسلامی در دانش زبان خارجه شادمان بفرمایید.

کلاس زبان در غرب تهران

کلاس زبان انگلیسی در غرب تهران

در ترم های اول و دوم کلاس زبان در غرب تهران گرامر های پرکاربرد و فوق العاده پر اهمیت آن چنان ملکه ی ذهن شما خواهند شد که شما دانش گرامری لازم برای صحبت کردن به زبان انگلیسی را به خوبی خواهید داشت و در انتهای ترم به طور چشم گیری شاهد تحول خود در زبان انگلیسی خواهید بود. از ترم سوم علاوه بر ادامه ی روند ترم دو به طور تخصصی تری بر روی Speaking و Listening کار خواهد شد و همین طور کار بر روی مهارت Reading و لهجه ی American نیز از این ترم آغاز خواهد شد .

در ترم چهارم علاوه بر توجه مبسوط به سه مهارت دیگر زبانی، کار بر روی مهارت Writing با جدیت بالایی آغاز می شود. و زبان آموز دانش کافی برای نگارش هر دو بخش مهارت Writing در آزمون IELTS را بدست خواهد آورد. همچنین توانایی وی در این زمینه پاسخگوی نیاز های وی در زمینه های آکادمیک در طول دوران تحصیل نیز خواهد بود و در ادامه ی دوره، تثبیت و نهادینه سازی تمامی مهارت ها و تکنیک ها طوری صورت می گیرد که حداکثر دانش و تبحر لازم را برای زبان آموز به ارمغان خواهد آورد.

چرا شما به ما و موسسه ما کلاس زبان در غرب تهران اعتماد کنید!؟

1- کلاس های ما در ساختمان بسیار عالی از لحاظ دما واز لحاظ منظره ومیزان نور برگزار می شود و به شکل روزانه و هر روز خود ما آنها را چک کرده و مورد بازبینی وبررسی چند باره قرار داده که هیچ گونه مشکلی چه از لحاظ کلاس ها چه دیگر مسائل برای شما پیش نیاید.

2- ما از بهترین درس آموزان و استادان در کلاس های خود بهره برده و تضمین قبولی در آزمون تافل ویا آیلتس را به شما می دهیم. ما در کلاس زبان در غرب تهران تضمین کامل به شما می دهیم که از هر لحاظ بر گزینش استادان و زبان آموزان در موسسه ی ما نظارت می شود آن هم نظارتی با اوج وسواس.

ما از بهترین استادان و با بهترین شرایط آموزش متناسب با موسسه و آموزشکده ی خود با هدف رسیدن به اوج قله های کمال در زبان های خارجه به خصوص زبان انگلیسی و دیگرزبان ها بهره می بریم و مانند درختی که آن را باید آبیاری کرد، ما هم نیاز های کارکنان وبه خصوص استادان خود را جویا شده و قطعا بنا بر نیاز الزامی خود آنها را رفع کرده وبهترین شرایط را برای استادان و زبان آموزان خود جهت ارتقای سطح دانش زبان های خارجه فراهم کرده.

3- ما از لحاظ دریافت هزینه و قیمت کلاس ها همه گونه ملاحظه ی شما را کرده و آماده ی همه گونه همکاری و همراهی شما می باشیم که از لحاظ مادی کاملا متناسب با شرایط ما و شما باشد. به خصوص شما.

4- ما در نقطه ای ایده آل در تهران یعنی در شهرک غرب تهران ساکن می باشیم، شمارا دعوت می کنیم که به محل فعالیت ما یعنی کلاس مختلط زبان غرب تهران حضور به هم رسانید و شاهد ایده آل بودن ما ومکان ما برای فرا گیری زبان خودتان یا دیگر عزیزانتان باشید.

 

 

 

 

ویژگی های یک آکادمی زبان خوب

1- بهتر است آموزش ها سیستم محور باشد. اگر سیستم محور نباشد هر استادی با توجه به دانش خود مبحثی را یاد می دهد و این نوع تدریس می تواند
در دوره IELTS مشکل ساز شود.

2- کلاس زبان باید تعاملی باشد و به گونه ایی برگزار شود که دانش جویان احساس خستگی و کسلی نداشته باشند.کلاس زبان باید کاملا پویا باشد.

3-  کلاس زبان باید کاربردی باشد. اگر آموزش زبان به صورت تئوری باشد، در ذهن دانشجو زبان نمی ماند و ممکن است دانشجو را از

یادگیری زبان سرد کند. اما اگر آموزش کاملا کاربردی باشد، دانشجو دوره زبان تمایل بیشتری برای یادگیری زبان خواهد داشت.

4- در دوره های آموزش زبان بهتر است 3 مهارت به طور کامل یاد داده شود و تنها به یک مهارت نپردازد. یعنی باید مهارت گفتاری، نوشتاری و گرامر

به طور کامل تدریس شود.

سخن پایانی

فقط لازم است که شما در کلاس های ما یعنی کلاس مختلط زبان غرب تهران حضور به هم رسانید ودر عوض از فراگیری زبان و قبولی در آزمون تافل یا آیلتس مطمئن باشید.

بالا