چگونه خرید کنم ؟

ورود یا ایجاد حساب کاربری
مشاهده محصولات و انتخاب
پرداخت هزینه & ارسال رایگان توسط ما

با هر مشکلی مواجه شدید با ما در تماس باشید. با تشکر!

ساعات کاری ما

شنبه تا چهارشنبه 9:00AM - 6:00PM
Sat - 9:00AM-15:00PM
پنجشنبه به صورت نیمه وقت !

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

معرفی دوره تافل در شهرک غرب

تافل چیست؟

آزمون TOEFL یک تست استاندارد از مهارت زبان انگلیسی است که در سطح بین المللی شناخته می شود. این مورد توسط بسیاری از دانشگاه های انگلیسی زبان - در ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، و غیره - و همچنین برنامه های مختلف بزرگ (دانشگاه های معتبر فرانسه) با برنامه های انگلیسی زبان برای پذیرش دانشجویان بین المللی استفاده می شود.

بیش از 8،500 دانشگاه ، آژانس ها و موسسات دیگر در بیش از 130 کشور جهان آزمون TOEFL را می پذیرند. بیش از 27 میلیون نفر از زمان ایجاد آن در سال 1967 ، از جمله 1 میلیون نفر در سال 2011 ، آزمون TOEFL را پذیرفته اند ، هنوز هم ، بسیاری از دانشجویان باید درک بهتری از آنچه تافل دارند ، داشته باشند.

این تست توانایی شما در درک ، نوشتن و صحبت به زبان انگلیسی را اندازه گیری می کند.

اینجا را کلیک کنید تا برای TOEFL آماده شوید.

تافل - ارائه

آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (آزمون TOEFL) به منظور ارزیابی مهارت های زبانی انگلیسی غیر بومی انگلیسی ارائه شده است. این آزمایش با گذشت زمان تکامل یافته است. امروزه رایج ترین شکل آن تست TOEFL iBT (تست مبتنی بر اینترنت) است که از طریق اینترنت اداره می شود. این آزمون شامل 4 بخش است: خواندن ، گوش دادن ، صحبت کردن و نوشتن ، که همیشه به همان ترتیب انجام می شوند.

تمام تمرینات TOEFL را به صورت رایگان در GlobalExam کشف کنید.

آزمون TOEFL iBT چیست؟

TOEFL test

آزمون تافل

زمان سنجی
بخش "خواندن TOEFL" بین 60 تا 100 دقیقه طول می کشد. این شامل 3 یا 5 تمرین است. تمرین اول 20 دقیقه طول می کشد. تمرین 2 و 3 و همچنین تمرین 4 و 5 با هم جمع شده و 40 دقیقه طول می کشد. (مطالعه بیشتر TOEFL را ببینید)

توجه: ETS ، شرکت مادر آزمون TOEFL ، این حق را برای شما حفظ می کند که 3 یا 5 تمرین را به شما ارائه دهد. در هر صورت ، فقط در 3 تمرین مشخص خواهید شد. اگر از شما خواسته شود 5 تمرین انجام دهید ، نمی دانید که در واقع کدام یک از آنها مشخص خواهد شد. ETS از این طریق تمرینات جدیدی را آزمایش می کند.

بخش "گوش دادن TOEFL" بین 60 تا 90 دقیقه طول می کشد. این معمولاً شامل 6 تمرین است اما ممکن است از شما خواسته شود 9 تمرین را در روز آزمون انجام دهید. هر تمرین حدود 10 دقیقه طول می کشد. بنابراین کل بخش یک ساعت (با 6 تمرین) یا یک ساعت و نیم (با 9 تمرین) دوام خواهد داشت. (به گوش دادن بیشتر TOEFL مراجعه کنید)

منبع: TOEFL: Introduction to the test – scoring and timing

 

بالا