چگونه خرید کنم ؟

ورود یا ایجاد حساب کاربری
مشاهده محصولات و انتخاب
پرداخت هزینه & ارسال رایگان توسط ما

با هر مشکلی مواجه شدید با ما در تماس باشید. با تشکر!

ساعات کاری ما

شنبه تا چهارشنبه 9:00AM - 6:00PM
Sat - 9:00AM-15:00PM
پنجشنبه به صورت نیمه وقت !

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

چگونه در کمترین زمان زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

سوالی در این زمینه مطرح است که چگونه در کمترین زمان زبان انگلیسی یاد بگیریم؟ امروزه همه برای اینکه سریع به یک خواسته خود برسند به دنبال یادگیری سریع هستند. شما می توانید در کمترین زمان به بهترین یادگیری زبان انگلیسی دست پیدا کنید فقط کافی است در این زمینه تلاش کرده و مطالب کاربردی و مهم را مطالعه نمایید.
آموزش زبان انگلیسی یکی از مشکلاتی است که اکثر افراد با آن درگیر هستند. همه ما فکر می کنیم که چون در دوران مدرسه یک کتاب مجزا برای زبان داشته ایم هم اکنون باید مکالمه را از حفظ باشیم ولی متاسفانه این گونه نیست. حتی برخی از افراد هیچ یک از کلمات زبان کتاب درسی را نیز به خاطر ندارند.
دنیای امروز پیشرفت کرده است و باعث شده تا افراد به دنبال یاد گیری یک زبان بین المللی باشند. در حال حاضر اصلی ترین زبان بین المللی که در جهان مورد استقبال قرار گرفته است زبان انگلیسی می باشد. حال سوال اینجاست که چگونه و در مدت زمان کمی به انگلیسی دست پیدا کنیم؟ برای این سوال شما در ادامه مقاله همراه ما باشید. تا روش هایی را پیدا کنید که در حداقل زمان بیشترین کاربرد را از یادگیری بگیرید.

 

برای ثبت نام در کلاس زبان در غرب تهران همین حالا اقدام نمایید. 

دسته بندی زبان آموزان زبان انگلیسی

اگر در بین کسانی که مکالمه زبان انگلیسی را به خوبی و به مانند زبان مادری بلد هستند چرخی بزنید خواهید یافت که هر یک روش خاصی برای آموزش و یادگیری داشته اند. در این بین این افراد را به دو دسته می توان تقسیم نمود.
در ضمن اگر به دنبال یادگیری سریع زبان هستید می توانید در قدم اول با این افراد و چگونگی یاد گیری آن ها آشنا شوید و سپس روش یادگیری خود را مشخص کنید.
دسته اول که در زبان انگلیسی مهارت دارند جز افرادی هستند که بدون اطلاع و ناخواسته در زبان حرفه ای شده اند. برای یادگیری این افراد مطمئنا خانواده نقش اصلی را ایفا کرده است.
در دسته دوم افراد برای یادگیری تلاش می کنند. روش های مختلفی را امتحان کرده و پیش می روند. و به دنبال این سوال هستند که " چگونه در کمترین زمان زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟ " آن ها برای رسیدن به این جواب بسیار تلاش کرده و زحمت های زیادی می کشند.
در ادامه موضوع به این روش ها به صورت جداگانه می پردازیم.

قوانین یادگیری زبان انگلیسی

برای اینکه به روش چگونه در کمترین زمان زبان را یاد بگیریم؟ برسیم باید مطالب زیادی را در کنار یکدیگر قرار داده و به صورت مداوم و پیگیر آن ها را انجام دهیم.
قوانین و مقرراتی وجود دارد که باعث می شود شما در کمترین زمان با مکالمه زبان انگلیسی آشنا شوید. از جمله این موارد تعیین زمان مشخص، استفاده از آموزش ها، ترتیب و نظم در یادگیری و ... اشاره نمود. تلاش یکی از اصلی ترین نکاتی است که باید توجه شود. شما باید در کنار تلاش کردن، صبوری را نیز به همراه داشته باشید تا بتوانید نتیجه بهتری را بگیرید.
یادتان باشد از هر آموزشی که برای شما مفید است استفاده کنید. نصب کرده و در مدت زمان و تایم مشخص از آن استفاده نمایید.

روش های نادرست در یادگیری زبان انگلیسی

وقتی که به سوال چگونه زبان را در کمترین زمان یاد بگیریم می رسیم همه ما به فکر فرو رفته و نقشه های زیادی در ذهن خود پیاده می کنیم. ولی حرف اصلی این جاست آیا این روش درست است؟ آیا فکرها و ایده های ما به رسیدن هدف کمک می کند؟ چه کاری برای رسیدن باید انجام دهیم؟

- تلاش نکردن: برای یادگیری تلاش نکنید. و در گوشه ای بایستید و فقط فکر کنید به هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. شما برای یاد گرفتن نیاز به یک سمیر مشخص دارید.
- تحقیق کردن: برای آموزش زبان نیاز نیست فعالیت تحقیقی داشته باشید. چرا که این روش نیز کمک نمی کند. این زمینه نیز مثل فکر کردن بی ارزش است.
- انجام دادن: برخی گمان می کنند به تنهایی انجام دادن و یادگیری می تواند به بالا بردن و تقویت زبان کمک کند. ولی این فکر مسلما بی تاثیر است. برای یادگیری مسیر باید مشخص شود.

 

شما می توانید همین حالا در آموزشگاه زبان در شهرک غرب ثبت نام نماید.

مسیر درست یادگیری زبان انگلیسی

بعد از مقدمه ی بیان شده حال نوبت به یادگیری می رسد. در این مسیر نکات زیادی وجود دارد. که در قدم اول و برای یادگیری به صورت اصولی و در کمترین زمان نیاز است تا شما شروع کنید. در این مبحث به این سوال جواب خواهیم داد که چگونه در کمترین زمان زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

1- مشخص کردن اهداف خاص و هدفمند: برای اینکه بتوانید یک یادگیری هدفمند داشته باشید باید هدف خود را به قسمت های کوچک تقسیم کرده و به ترتیب به یاد گیری و انجام آن بپردازید.
2- مشخص کردن علت یادگیری: علت یادگیری و داشتن انگیزه یکی از مهمترین روش ها برای شروع مسیر آموزش است.
3- تمرکز کردن: برای یادگیری در این مسیر باید تمرکز کافی داشته باشید. بدون تمرکز یادگیری هیچ تاثیری نخواهد داشت.
4- لذت بردن از یادگیری: اگر شما در هنگام یادگیری فقط برای رسیدن به جواب سوال بخواهید تلاش کنید هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. سعی کنید در هنگام خواندن و یادگیری لذت را نیز در بگنجانید.

یادگیری بدون حضور معلم

برخی گمان می کنند برای یادگیری حتما باید از معلم و استاد کمک بگیرند. ولی اگر شما توانایی این را دارید که بدون حضور معلم آموزش های کافی را دریافت کنید نیاز به هزینه اضافی نیست.
صزف هزینه های اضافی تنها برای شما می تواند مخارج را بالا برده و هیچ تاثیر نداشته باشد.
استفاده از اپلیکیشن های یادگیری، استفاده از فیلم های آموزشی و کاربردی، استفاده از ترجمه های زبان انگلیسی، تکرار و تمرین، تایم مشخص برای یادگیری و ... می تواند کمک زیادی به شما نماید.
در ضمن گوش کردن به داستان های کوتاه زبان انگلیسی، دیدن فیلم های زبان اصلی، گوش کردن به موسیقی و ... نیز در این مسیر می تواند شرایط را برای شما محیا کند. پس سعی کنید قبل از اینکه هزینه ی خود را صرف استفاده از معلم و استاد نمایید رد قدم اول از امکاناتی که به صورت رایگان و یا با هزینه های خیلی کم در گوگل وجود دارد استفاده کنید.

حرف آخر

در پایان این مقاله باید بیان کنیم که شما برای یادگرفتن تنها نیاز به تفکر و اندیشیدن به راه های مختلف ندارید. بلکه باید تلاش کنید و این تلاش در کنار برنامه ریزی و ادامه دادن راه ممکن است.
هر مسیری نیاز است تا چندین ایتم مهم را در خود جای دهد. از این رو پیشنهاد می کنیم تا شما یک مسیر مشخص را در کنار برنامه ریزی، تلاش، صبر، ادامه مسیر و ... انتخاب کنید. تا به همه آن چیزی که در زندگی و یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید برسید.

 

تربیت معلم با ارايه مدرک بیت المللی

ُTTCjust start

آکادمی 

 

آکادمی ایده ال 

برگزار کننده دوره های TESOL با ارا يه مدرک بین المللی از انگلیس

شما با در دست داشتن این مدرک و ارایه ان قادر به اموزش زبان انگلیسی در ایران و خارج از ایران میباشید .

 

Educate in other country

Education

Education

3

 

آکادمی ایده ال

تحصیل در خارج و در دانشگاه های برتر و در دیگر کشور ها یکی از دغدغه های مهم بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در رشته های مختلف شده است. افرادی این موضوع را یک رویا می دانند و بسیاری دیگر بدون اطلاع خاصی از شرایط اقدام برای پذیرش گرفتن می نمایند و بعضا هزینه های زیادی را نیز از دست می دهند و نتیجه دلخواه خود را نیز کسب نمی کنند. بهتر است بدانید که اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا ، اروپا ، استرالیا و حتی کشور های دیگر نظیر استونی ، ترکیه ، نیوزلند ، کره جنوبی ، سنگاپور و ... با اطلاع دقیق از نحوه پذیرش و داشتن مدارک مورد درخواست دانشگاه مقصد و تنها آگاهی از نحوه اقدام دور از دسترس نمی باشد. توصیه می کنیم مطلب زیر که شامل نکات مهمی درباره تحصیل در کانادا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در ترکیه ، تحصیل در کره جنوبی و تحصیل در نیوزلند می باشد مطالعه کنید. همچنین برای کسب اطلاع دقیق از شرایط تحصیل در خارج از کشور می توانید با مشاوران آکادمی ایده ال تماس حاصل فرماید.

با تشکر

ضرب المثل های انگلیسی-فارسی

از دنده چپ بلند شدن get up on the wrong side of the bed
از روی ظاهر قضاوت نکن donot judge a book by its cover
از زمان خود جلوتر بودن tobe in advance of his time
از زمانه بسیار جلوتر بودن a head of ones time
از زیر بار مسئولیت شانه خالی کردن pass the bucket
از سالها پیش from the year dot
از سیر تا پیاز book line and sinker
از کسی حرف شنیدن squeeze something out of  some body
از کسی خبر داشتن hear from sb
از کسی گله مند بودن have a bone to pick with sb
از کوره در رفتن go against the grain
از مرحله پرت است off the beaten track
از منبع موثق straight from the horses mouth 
از هر دستی که بدی از همان دست می گیری what goes around comes around
از همه طرف درگیر بودن behind the eight ball
از هیچ کوششی  move the mountains
از هیچ کوششی فرو گذاری نکردن move the mountains
ازبرداشتن-از حفظ بلد بودن know sth by heart 
ازبرداشتن-از حفظ کردن learn sth by heart
ازته قلب -ازصمیم قلب from the bottom of one's heart 
ازچاله به چاه افتادن jump out of the frying pan into the fire
ازچیزی سردرآوردن figure sth out
بالا